fbpx

Stavební rozpočty

Spočítáme vám stavební rozpočet podle projektu.

Kromě projekce rodinných domů, děláme i rozpočty staveb. Jak pro rodinné domy tak i pro ostatní stavby. Jak k našim projektům, tak k cizím. Můžete tedy využít našich služeb a nechat si spočítat stavební rozpočet na míru pro Vaší stavbu, ať už je projektová dokumentace od nás, nebo od vašeho projektanta.

Rozpočty jsou počítány na míru podle projektové dokumentace stavby.

Jaké rozpočty umíme.

Rozpočet pro stavbu rodinného domu na klíč.

Obsahuje veškeré části stavby od výkopů, přes malbu po zařizovací předměty. Rozpočet pro stavbu RD na klíč můžete objednávat ve všech typech. Zpracujeme i rozpočet pro žádost o hypotéku, podle požadavků banky.

Rozpočet pro hrubou stavbu rodinného domu

Obsahuje práce a dodávky pro realizaci hrubé stavby, jako jsou – zemní práce, základy, zdivo, strop, střecha. Rozpočet můžete objednat jako položkový rozpočet. Součástí může být i slepý rozpočet pro výběrové řízení dodavatele hrubé stavby.

Zateplení – Zelená úsporám

Rozpočet je zpracován dle projektové dokumentace pro dotační program Nová Zelená Úsporám. Je zpracován jako položkový rozpočet. Lze jej tak využít k vyřízení hypotéky i jako příloha pro vyřízení žádosti. Dá Vám jasnou představu o ceně plánovaných stavebních prací.

Rozpočet pro základy a základovou desku

Budete stavět dřevo-stavbu, montovaný systém stavby nebo jen potřebujete vědět kolik Vás budou stát základy a základová deska. Rozpočet obsahuje veškeré dodávky a práce potřebné pro realizaci základů a základové desky.

Individuální stavební rozpočet na míru.

Pokud není nikde v nabídce předdefinovaných rozpočtů to co hledáte pošlete nám individuální poptávku. Dáme Vám nabídkovou cenu na zpracování rozpočtu pro ostatní stavby a stavební práce jako jsou:

rekonstrukce, stavby bytových domů, stavby občanské vybavenosti, průmyslové stavby, drobné stavby, garáže, altánky, chaty, oplocení. Samostatné části staveb – základy, střecha, fasáda, vyzdívky a pod….

Rozpočet pro hypotéku

Stavební rozpočet rodinného domu v podobě orientační ceny stavby (objemová cena).  „Rozpočet pro hypotéku“. Orientační (objemovou) cenu odborně sestavíme za Vás. Máte jistotu, že je to správně. K tomu potřebujeme projektovou dokumentaci vaší stavby.

Pokud nebude něco jasné, zkontaktujeme Vás. Rychle zjistíme, co chybí. Obecně platí, že čím přesnější a kompletnější podklady, tím přesnější výpočet.

Tento způsob sestavování rozpočtů se osvědčil. Nemusíte si s ničím dělat starosti. Rozpočet pro banku máte v dostatečné kvalitě. Můžete se dále v klidu rozhodovat, zda a kdy budete chtít vypracovat položkový rozpočet stavby na míru. Ten umíme odborně a zkušeně vypracovat. Ale to už je další etapa stavby.

Rozpočty jsou zpracovány na základě poskytnuté projektové dokumentace. Co není v projektu není rozpočtováno. Pokud je zřejmé, že v projektu nejsou některé práce uvedeny, upozorníme Vás na to. Profese jako je voda – topení – elektrika… a pod, jsou oceněny souborovou položkou.

Jaké máme typy rozpočtů?

Rozpočty lze vytvořit v různých typech. Každá stavba jde ocenit v různých chvílích. Odhad ceny již v okamžiku kdy nakreslíte skicu doma na papír až po realizační položkový rozpočet podle kterého vyberete dodavatele Vaší stavby, nebo její částí.

Typ rozpočtu si vybíráte při objednání Rozpočtu. Např.: Stavba rodinného domu – položkový rozpočet. 

  • ORIENTAČNÍ CENA STAVBY / Přesnost 60% 60%
  • RYCHLÉ OCENĚNÍ STAVBY / Přesnost 80% 80%
  • POLOŽKOVÝ ROZPOČET STAVBY / Přesnost 95% 95%

Orientační rozpočet stavby

Máte představu jak by měl Váš dům vypadat a zajímala by Vás cena? Než začnete připravovat projekt domu, mějte alespoň základní představu o finanční náročnosti stavby. Můžeme Vám stanovit předběžnou cenu stavby. Zjistíte tak  cenu stavby ještě před tím než si necháte zpracovat projekt na cenovou obludu.

Rychlý rozpočet stavby (agregované položky)

Pokud již máte vypracovaný projekt pro stavební povolení a potřebujete v realizaci stavby postoupit dál, můžeme Vám zpracovat rychlý rozpočet stavby. Ten je složen z agregovaných položek.  Tento rozpočet Vám dá lepší představu o ceně, zpřesní ji a vy můžete upravit realizační projekt s přihlédnutím k cenám za jednotlivé stavební části nebo dodávky. Vyhnete se tak finančním nesmyslům v projektu.

Položkový rozpočet stavby

Hypotéka je schválená, projekt pro realizaci stavby dokončen? Tak nyní je potřeba znát přesnou cenu stavby. Pro realizaci stavby Vám sestavíme položkový rozpočet s výkazem výměr. Dá vám přesnou představu o ceně stavby a je neocenitelný při výběru dodavatele stavby nebo její stavební části. Jako slepý rozpočet. Pro stavební firmy jej můžeme sestavit jako nabídkový rozpočet.

Kontakt na rozpočty

Objednávky a nabídky

 

Jakub Rýznar +420 737 814 161
rozpocty@greza.cz

11 + 6 =

Adresa

  • Prostějov – Vrahovice, Trpinky 46/7, 798 11, areál AVS
  • Olomouc – Hodolany, Rolsberská 1203/90, 779 00, U HORNBACHU

Tel.

(+420) 737 814 161