fbpx

Dřevostavby

Vyrábíme a montujeme dřevostavby. Nabízíme kompletní služby od projektu po realizaci. Práce můžou být na klíč nebo jen dílčí dodávky.

Například jen hrubou stavbu a vazníky. Dřevostavby vyrábíme jako dřevěné stěnové dílce z KVH hranolů. Používáme kompletní systém Rigips s opláštěním RigiStabil.

Projekt

Naši projektanti, zpracují celý projekt pro výrobu a montáž. Vytvoříme projekt ve 3D včetně výrobní dokumentace a montážních schémat. Projekt pro výrobu a montáž zpracujeme na základě projektu pro stavební povolení. Pokud máte vlastní, tak Ideální je elektronická verze v DWG.

Pokud teprve budete vymýšlet projekt RD a potřebujete pomoct, tak kontaktujte naše projektanty.

 

Rozpočet

Kolik to bude stát? Spočítáme vám přesný položkový rozpočet výroby i montáže dřevostavby.

Všechno na klíč, nebo jen vybrané části. Umíme to od projektu, můžete si vybrat, co budete potřebovat od nás a co si zajistíte sami.

Výstavba

Dřevostavbu vyrobíme a dovezeme k vám. Všechno přijede na kamionu s rukou, stěny domu i vazníky pro střechu. V případě potřeby umíme i nadměrnou dopravu a podobné kousky. Na místě vše smontujeme. Rozsah dodávky je na vás. Vždy chceme dělat jen kvalitní práci a řemeslo. Máme školení, certifikace a hlavně dobré řemeslníky.

Pokud máte zájem o dům na klíč, tak umíme i to.

Dietrich’s 3D-CAD/CAM Software

Dřevostavby projektujeme v nejmodernějším softwaru. Do posledního detailu. Naši projektanti vyprojektují celý dům v moderním softwaru Dietrich’s 3D-CAD/CAM. Projekt vychází z projektu pro stavební povolení. V softwaru pak zpracujeme kompletní výrobní a montážní dokumentaci, obvodové stěny, příčky, stropy, krov. 

Proč dřevostavbu? Jen některé důvody.

Rychlost

Výstavba rodinného domu trvá cca 4 měsíce. Rychlost výstavby dřevostavby je nespornou výhodou. Samotná montáž konstrukcí nám pak zabere pár dnů. Většinou v pondělí přijedeme a v pátek je hotovo.

Cena

Dnešní moderní dřevostavby jsou cenově srovnatelné s klasicky zděnými domy. Námi používaný systém Rigips je cenově srovnatelný s většinou zděných konstrukcí. Vždy srovnáváme s přihlédnutím k technickým parametrům (stejné parametry konstrukce a stavby).

Tenké stěny

Při stejné zastavěné ploše získáte oproti zděné variantě více užitné plochy. Při 150m2 vyšetříte i jednu místnost navíc. Pravda je, že obdobného efektu dosáhnete i s použitím vápenopískových tvárnic.

Tepelná pohoda

Rychle, efektivně a jednoduše můžete ovládat teplotu v domě. Dřevěné domy nemají setrvačné akumulační vlastnosti. Výhoda je zejména v letních měsících, kdy nahřáté konstrukce v noci nesálají teplo.

Používáme technologii Activ’Air®, inovativní a trvalé řešení pro zkvalitnění ovzduší u vás doma. Více informací najdete v PDF.

Pokud jste teprve ve fázi vymýšlení a úvah o novém domě, můžete prolistovat katalog, nebo si sjednat schůzku s našimi projektanty.

Projdeme možnosti

Všechny možnosti pro výstavbu a zpracování nabídky můžeme projít na osobní schůzce. Rádi vás poznáme a připravíme vám nezávaznou nabídku.

  • Zabetonujeme základy
  • Postavíme konstrukce stěn
  • Namontujeme vazníky
  • Dáme stavbu pod střechu

Kontakt na realizace dřevostaveb

Objednávky, poptávky, konzultace, nabídky.

 

Ing. Jakub Rýznar +420 737 814 161
drevostavby@greza.cz

Zeptejte se nás

Pokud se chcete k dřevostavbám něco zeptat, neváhejte nás kontaktovat.

1 + 5 =

Adresa

  • Prostějov – Vrahovice, Trpinky 46/7, 798 11, areál AVS
  • Olomouc – Hodolany, Rolsberská 1203/90, 779 00, U HORNBACHU
  • Brno – Zvonařka 408/16, 617 00, Brno, u Lidlu

Tel.

(+420) 737 814 161